Соціальна Відповідальність

https://unb.ua//storage/media/uploads/Korysni rozdily/1700x956ogonʼ.jpg

Укрнафтобуріння — це компанія з соціальним підходом до бізнесу, яка не забуває про свою відповідальність перед громадами Харківського регіону, де проводиться видобувна діяльність.

З моменту нашого входу в регіон, Укрнафтобуріння активно підтримує соціальні проєкти та допомагає у розв’язанні економічних проблем місцевих громад. Надаємо пріоритетну підтримку закладам освіти (шляхом придбання меблів та оргтехніки), медицини (купуємо обладнання) та інфраструктурним проєктам (будівництво та ремонт доріг).

Під час пандемії СOVID компанія закупила та передала лікарням та медичним закладам Краснокутського району Харківської області обладнання та засоби індивідуального захисту й дезінфекції.

З початком війни, ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» також не стоїть осторонь та робить все можливе, щоб підтримати Україну та українську армію:

  • спрямовує кошти на підтримку ЗСУ, територіальної оборони, волонтерів, лікарень;
  • допомагає Краснокутській селищній територіальній громаді (засоби гігієни та першої необхідності, спальні приналежності тощо);
  • надає зі складу матеріали, які можуть допомогти нашим військовим – одяг, взуття, аптечки та ін.;
  • закуповує автівки, дрони, тепловізори, термінали супутникового інтернету «Starlink» та інше необхідне обладнання;
  • компанія долучилася до ініціативи KSE зі збору коштів на гуманітарну допомогу ЗСУ, військовим та добровольцям у військах територіальної оборони для придбання бронежилетів, касок, аптечок тощо;
  • компанія долучилася до проєкту Нової пошти Глобал (Humanitarian Nova Poshta) задля бесплатного доставлення вантажів від волонтерів та організацій на допомогу армії та теробороні.

Ми завжди дотримуємось законодавства та виконуємо всі наші фінансові зобов’язання перед державою. ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» входить до Топ-50 найбільших платників податків України.

За період 2010-2021 рр. компанія сплатила до бюджету близько 17 млрд грн податків. З них у 2021 році — більш 4,4 млрд грн, в тому числі 2 млрд грн рентних платежів за користування надрами, з яких 97,5 млн грн було направлено до місцевих громад. Загальна сума податкових платежів у 2021 році склала більш ніж 1,95 млрд грн.

Ми віримо, що соціальна відповідальність бізнесу є ключовим елементом успішного розвитку як компанії, так і території, на якій ведеться діяльність. Задля цього спрямовуємо кошти на поліпшення комунального господарства, ремонтні роботи, покращення умов функціонування освіти та медицини. Окрім фінансової підтримки, забезпечуємо нашій спільноті зручні та безпечні умови для роботи, а також працюємо над зменшенням впливу нашої діяльності на навколишнє середовище.

Відкриті до співпраці з іншими компаніями, організаціями та громадами, щоб разом створювати позитивні зміни в країні та бути частиною єдності, яка працює над поліпшенням якості життя.


Цікаві розділи