Профіль

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» — один з лідерів серед приватних нафтогазовидобувних підприємств України. За обсягами видобутку газу в 2021 році ми увійшли в ТОП-3 компаній галузі.

УНБ Сьогодні:

 ✔ за обсягами видобутку газу займає друге місце серед найбільших приватних компаній України

 ✔ входить до топ-50 серед найбільших платників податків України

Завдяки ефективній стратегії розробки родовищ, застосуванню передових технологій та високопрофесійній команді, компанія має один з найвищих показників співвідношення видобутку до запасів в Україні.

Ми прагнемо досягти енергетичної незалежності країни шляхом збільшення видобутку газу і нафти/конденсату приватними компаніями в Україні.

Наша місія — зробити вагомий внесок у розвиток нафтогазового комплексу та енергонезалежності України. З метою збільшення видобутку вуглеводнів, ми безперервно інвестуємо в передові технології буріння, персонал компанії та власні управлінські практики.
В роботі віддаємо перевагу збалансованому підходу, де кожен елемент є важливим: задоволення потреб акціонерів та партнерів, розвиток підприємства, забезпечення безпеки та здоров’я працівників, а також соціальна відповідальність перед суспільством.

Цінності

Інновації

Задля енергонезалежності України залучаємо професіоналів з міжнародним досвідом, вдосконалюємо і впроваджуємо передові технології та безперервно вкладаємо в розвиток знань

Команда

Ми — команда професіоналів, об’єднана спільною метою, взаємною повагою та розумінням. У згуртованості та взаємодії всіх відділів і підрозділів впевнено досягаємо поставлених цілей

Відповідальність
Комерційна мета не буде повною мірою досягнута без її позитивного впливу на добробут країни. Усвідомлюємо це, і виконуємо обов’язки перед державою, партнерами, робітниками та суспільством. Інвестуємо в розвиток регіонів і дбаємо про екологію

Щоб ваше повідомлення було точним, використовуйте один із наведених варіантів:

Повне юридичне найменування компанії:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОБУРІННЯ»,
Скорочене найменування компанії:
ПРАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ»
Повне та скорочене найменування компанії англійською мовою:
PRIVATE JOINT STOCK COMPANY «MINING COMPANY «UKRNAFTOBURINNYA»

Для позначення компанії*
Укрнафтобуріння
УНБ

*Можливе написання без лапок

Контакти

Юридична адреса

вулиця Князів Острозьких, 32/2, Київ, 01010

Електронна пошта

info@unb.ua

Пресслужба

press@unb.ua


Телефони

+38 (044) 225-77-75+38 (044) 538-07-77

Факс

+38 (044) 225-53-35

Режим роботи:

9.00 – 18.00 (понеділок-четвер)

9.00 – 16.45 (п‘ятниця)

вихідні: субота-неділя

Корисні розділи