Політика конфіденційності

Один з принципів роботи з бізнес-партнерами (покупцями) та відвідувачами сайту ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ» — недоторканність вашої особистої інформації. Ми зобов'язуємося використовувати інформацію про наших відвідувачів і бізнес-партнерів (покупців) з усією відповідальністю, не продавати, не поширювати і не передавати на умовах оренди в комерційних цілях стороннім особам. Будь ласка, ознайомтеся докладніше з політикою захисту інформації, прийнятою на нашому сайті. Особисті відомості — це інформація, яка може бути використана для ідентифікації вас як окремої юридичної або фізичної особи; наприклад, ваша назва, ім'я, місцезнаходження, поштова адреса, ідентифікаційні відомості юридичної або фізичної особи, адреси електронної пошти або номера телефонів. Якщо під час відвідування сайту ви якимось чином залишаєте на ньому свої особисті дані, такі особисті дані можуть бути зібрані і використані для спілкування і безпосереднього ведення з вами ділових відносин.

Для оптимізації нашої з вами взаємодії реалізовано інструмент створення особистого облікового запису, для якого необхідно пройти процедуру реєстрації та внести запитувані дані (назва, ПІБ, місцезнаходження, банківські реквізити, ідентифікаційний код тощо) про юридичну або фізичну особу. Ми запровадили суворі заходи безпеки, які дозволяють, серед іншого, гарантувати, що сторонні особи не отримають доступ до особистих даних. Паролі та шифрування використовуються для обмеження доступу до журналів реєстрації, які містять дані про бізнес-партнерів (покупців, відвідувачів), і до інших файлів, які містять персональні дані. Оскільки ми цінуємо вашу особисту інформацію, ми забезпечимо належний рівень її захисту. Тому ми використовували технологію і політику, метою яких є захист вашої конфіденційності від несанкціонованого доступу і неналежного використання, при необхідності ми будемо оновлювати ці заходи при появі нових технологій.

Для поліпшення взаємодії нам, можливо, необхідно буде використовувати ваші особисті дані для прямого маркетингу. Оскільки ми поважаємо вашу конфіденційність, ми будемо використовувати ваші особисті дані з цією метою тільки за умови того, що ви про це знаєте, також при необхідності ми попросимо вашу згоду перед використанням ваших особистих даних для прямого маркетингу. Час від часу ми можемо змінювати політику конфіденційності. Якщо ми внесемо будь-які істотні зміни в цю політику конфіденційності або в спосіб використання ваших особистих даних, ми опублікуємо ці зміни на цій сторінці, а також докладемо максимальних зусиль для оповіщення вас щодо будь-яких істотних змін. Будь ласка, регулярно перевіряйте нашу політику конфіденційності.