Кар'єра

Ми знаємо, що успіх компанії залежить від успіху її співробітників. Тому ставимо наші таланти в центр діяльності та забезпечуємо їх професійний розвиток.
Наша стратегія роботи з людьми полягає у залученні кращих спеціалістів галузі, і ми розуміємо, що ключовим елементом бізнес-стратегії є розвиток команди. Саме тому наш пріоритет в роботі з людьми — це безперервна підтримка та можливість для реалізації професійного потенціалу та забезпечення гідною фінансовою винагородою всіх співробітників.


https://unb.ua//storage/media/uploads/slayd2-main.jpg

Офіційне працевлаштування

Інвестуємо у покращення умов праці та дотримуємося трудового законодавства України. Гарантуємо забезпечення соціальних, економічних та трудових прав працівників.

Оплата праці

Забезпечуємо ефективне управління оплатою праці відповідно до стандартизованих, прозорих та зрозумілих принципів. Пропонуємо конкурентну оплату праці на основі даних ринку нафто-газового сектору.

Дружній колектив

Працюємо злагоджено, як один механізм. Ми – команда, об’єднана спільними цінностями. Ми спілкуємось, жартуємо, дослухаємось до колег, підтримуємо одне одного. Керівники всіх рівнів піклуються про емоційний та мотиваційний стан команди.

Розвиток кадрового потенціалу

Прагнемо створити таку робочу атмосферу, у якій кожен зможе реалізувати свої кращі якості. Ми надаємо можливості для постійного розвитку через програми навчання та професійного зростання, системно оновлюємо програму підготовки кадрового резерву та оцінку його готовності.

Комфортні робочі місця

Вдосконалюємо ергономічний комфорт наших співробітників, маємо комфортні зони для відпочинку та спілкування. Створюємо затишний простір для продуктивної праці та нових ідей.

Корисні розділи