Реалізація природного газу

ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ» пропонує Газ власного видобутку Сахалінського родовища. Для участі в аукціоні необхідно отримати акредитацію. Для цього необхідно надати документи відповідно до Переліку та зразків, розміщених на сайті, на електронну пошту sales@unb.ua.

Ключові умови постачання газового конденсату:

Параметри Газу відповідають параметрам загального потоку у газотранспортній системі України. Правила проведення та участі в аукціонах опубліковані нижче.

Ключові умови продажу природного газу:

1. 100% передплата в строк, встановлений аукціоном.

2. За розрахункову одиницю природного газу приймається 1000 м3 (одна тисяча м3), приведених до стандартних умов: t = 20оС, Р = 101,325 кПа (760 мм рт. ст.) та вологості рівній нулю.

3. Період передачі природного газу встановлюється умовами відповідного аукціону.

4. Передача здійснюється рівномірними партіями протягом усього періоду передачі.

5. Передача природного газу здійснюється у пунктах передачі газу: віртуальній торговій точці (VTP) системи магістральних газопроводів Оператора ГТС або у сховищі природного газу (далі – газосховище) Оператора газосховищ.

6. Передача Газу здійснюється шляхом подачі Продавцем в інформаційній платформі Оператора ГТС/Оператора газосховищ торгових сповіщень, у порядку та строки, які передбачені Кодексом ГТС/Кодексом газосховищ. Покупець, у порядку та строки, які передбачені Кодексом ГТС/Кодексом газосховищ, повинен підтвердити Оператору ГТС/Оператору газосховищ такі торгові сповіщення Продавця.

7. Торгові сповіщення на передачу Газу в кожній газовій добі мають бути подані Сторонами Оператору ГТС/Оператору газосховищ не пізніше 13-00 год. газової доби.

8. Передача природного газу здійснюється 7 днів на тиждень, включаючи вихідні та святкові дні.

Корисні Розділи