Реалізація газового конденсату

ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ» пропонує газові конденсати, що мають відмінності в якісних показниках та місці відвантаженні.

Якість газових конденсатів відповідає сертифікатам якості, з якими можна ознайомитися на цій сторінці.

Правила проведення та участі в аукціонах опубліковані нижче.

Ключові умови постачання газового конденсату:

  1. 100% передплата в строк, встановлений аукціоном.
  2. Базис постачання — EXW УППНГ Сахалінського НГКР, УПГ-2 ТОВ «Сахалінське» та УКПГ ПрАТ «ДЕВОН» (самовивіз автотранспортом).
  3. Період відвантаження встановлюється умовами відповідного аукціону. Вивіз здійснюється рівномірними партіями протягом усього періоду відвантаження.
  4. Наливання газового конденсату та КГЛВ УППНГ Сахалінського НГКР здійснюється 7 днів на тиждень, включаючи вихідні та святкові дні, з 08:00 до 20:00.
  5. Наливання газового конденсату УПГ-2 ТОВ «Сахалінське» та УКПН ПрАТ «Девон» здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 08:00 до 17:00.
  6. Відпуск газового конденсату здійснюється відповідно до:

- Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах та організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 20.05.2008 №281/171/578/155,

- Інструкції з контролю якості нафти і нафтопродуктів на підприємствах та організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 04.06.2007 №271/121,

- Правил перевезення вантажів автомобільним транспортом, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.1997 №363.

З іншими умовами договору купівлі-продажу газового конденсату ви можете ознайомитися в шаблоні договору, розміщеному на сайті. Договір купівлі-продажу газового конденсату є типовим, змінам та доповненням не підлягає, підписується виключно в редакції Продавця.

Корисні розділи