Правила аукціонів

Звертаємо Вашу увагу, що на відміну від багатьох інших аукціонів, для участі в аукціонах ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» не потрібне внесення гарантійного внеску, як застави Вашої порядності та відповідальності.

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (Продавець) довіряє Покупцям і не сумнівається в тому, що, роблячи цінові пропозиції на купівлю Товару, вони усвідомлюють наслідки своїх дій і готові до укладення договору та виконання відповідних договірних зобов'язань.

  Правила участі в аукціонах ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння»

  Шановні клієнти!

  Для того, щоб наша співпраця була зрозумілою, прозорою та взаємовигідною, інформуємо вас про Правила участі в аукціонах, що проводяться ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (далі – аукціони УНБ).

  Ключові умови аукціонів УНБ:

  Ставка — цінова пропозиція на придбання Товару.

  Початкова ставка — заявка, зазначена в тендерній пропозиції на участь в аукціоні. Товар – газовий конденсат, газовий конденсат легких вуглеводнів, нафта.

  Обсяг за ставкою — максимальна кількість Товару, яку Покупець готовий придбати за цією ставкою.

  Зверніть увагу, що на відміну від багатьох інших аукціонів, участь в аукціонах УНБ  не вимагає гарантійного внеску як  запоруки  вашої порядності і відповідальності.

  ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ» (Продавець) довіряє Покупцям і не має сумнівів, що вони усвідомлюють наслідки своїх дій, коли роблять цінові пропозиції на придбання Товару, і готові укласти договір та виконати відповідні договірні зобов'язання.

  Для участі в аукціоні необхідно подати Заявку на участь. Заявка містить початкову ставку та обсяг за ставкою.

  Початкова ставка, а також наступні підтримувані ставки — це ваша комерційна пропозиція (оферта) з відповідними зобов'язаннями щодо її виконання.

  Долучитися до аукціону можна протягом усього періоду проведення аукціону, подавши Заявку на участь.

  Під час аукціону учасник може виконати наступні дії:

  • підтримувати запропоновані ставки з метою придбання потрібного обсягу;
  • підтримуючи ставки, змінювати обсяг ставки;
  • не підтримувати запропоновані ставки, таким чином Початкова ставка буде «Фінальною ставкою».

  Якщо учасник не призначив «Остаточну ставку» під час аукціону, остання підтримана Ставка приймається як «Остаточна ставка».

  Після оголошення «Фінальної ставки» учасник може не відповісти на наступні Ставки.

  До закінчення аукціону  учасник може переглянути свою «Остаточну ставку», для цього необхідно прибрати позначку з прапорця «Остаточна ставка» і зберегти поточну Аукціонну ставку.

  Учасник аукціону не може відмовитися від  придбання Товару (укладення договору) на  умовах «Остаточна ставка».

  Оскільки заявка є ціновою пропозицією, що не включає обсяг за цією ставкою, Покупець шляхом участі в аукціоні зобов'язується придбати по «Кінцевій ставці» обсяг, який йому запропонує Продавець. Такий обсяг може бути меншим або рівним Обсягу за «Остаточною ставкою».

  Відмова від укладення договору за «Остаточною ставкою» є порушенням Правил участі в аукціонах, що тягне за собою відключення доступу до аукціонів УНБ на термін від 1 до 3 місяців.

  Крок аукціону та періодичність ставок визначаються адміністратором майданчика та можуть змінюватись під час проведення аукціону.

  Подача заявки на участь в аукціоні ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння»

  Для участі в аукціоні необхідно подати Заявку на участь, в якій вказати Початкову ставку і Обсяг на торгах.

  Подати Заявку можна тільки після авторизації на сайті. Якщо ви пройшли реєстраційні процедури до подачі заявки, вам необхідно ввести логін і пароль, і подати заявку.

  Якщо ви раніше не були зареєстровані, необхідно зареєструватися (залишити контактні дані про себе і юридичну особу, яку ви представляєте). Ця інформація необхідна нам для зв'язку з вами під час аукціону.

  У реєстраційній формі юридичної особи обов'язкові поля мають позначку «*». Заповнення всіх інших полів не обов'язково для подачі заявки, але бажано, адже це прискорить підготовку проекту договору на підставі введених вами реквізитів.

  Надіслана Вами Заявка на участь має бути активована адміністратором аукціону. Це відбувається протягом 2-5 хвилин з моменту подачі заявки.

  Участь в аукціоні ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння»

  Ви приєдналися до аукціону і бачите поточну пропозицію, запропоновану до розгляду.

  Вам можна:

  • не підтримувати запропоновані Ставки, а лише дотримуватися ходу торгів;
  • підтримати запропоновану Ставку, натиснувши кнопку «Підтримати ставку»;
  • запропонувати особисту пропозицію щодо ціни.         

  Підтримуючи ставку, ви можете редагувати кількість за ставкою.

  Якщо під час аукціону ви підтримували ставки, та, яку ви підтвердили останньою, буде прийнята як «Остаточна ставка».  

  Завершення аукціону та його результати

  Аукціон закінчується автоматично, коли закінчується час аукціону, якщо він не був продовжений адміністратором. Час і кількість продовжень аукціону не обмежені і залежать від активності учасників аукціону.

  Результат аукціону надсилається на розгляд та затвердження  керівництву ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ».

  Ознайомитися з результатами аукціону можна після його завершення в особистому кабінеті. Ви отримаєте повідомлення про ціну та кількість.

  При будь-яких запитаннях звертайтесь до Андрія Кваші

  Андрій Кваша
  Час роботи компанії:
  • Пн - Чт – 09:00-18:00
  • Пт – 09:00-16:45
  • Сб - Нд – Вихідні