Компанія Укрнафтобуріння оголошує про завершення будівництва та введення в експлуатацію газопроводу-відводу від установки попередньої підготовки нафти та газу Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища до магістральних газопроводів УМГ «Київтрансгаз», «Шебелинка-Диканька-Київ» (ШДК) та «Шебелинка-Полтава-Київ» (ШПК) з комерційним вузлом обліку природного газу. Компанія отримала можливість безпосереднього підключення до газотранспортного коридору Шебелинка – Київ (газопроводи ШПК і ШДК).

Розрахункова пропускна здатність газопроводу – до ‎3,5 млн м3/добу з дозволеним тиском експлуатації до 5,5 МПа, протяжність – 37,5 км, діаметр – 426 мм. Генеральним підрядником будівництва виступили ТОВ «Нафтогазмонтаж» із залученням ТОВ «Спецгазстрой» і ТОВ «Нафтогазспецмонтаж».

 “Наша компанія, крім нарощування видобутку вуглеводнів, активно займається розвитком існуючої інфраструктури Сахалінського родовища. Будівництво та запуск власного газопроводу є логічним кроком в стратегії розвитку Компанії, а також це дозволить істотно знизити витрати газу при транспортуванні та підготовці та відповідні фінансові витрати. Запуск власного газопроводу – це вагомий внесок в покращення операційної ефективності компанії”.

- Михайло Бакуненко, Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння»