У квітні 2020 року ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» успішно завершило ремонт свердловини №35 на Сахалінському родовищі. Ремонт був проведений без глушіння свердловини з використанням гідравлічної установки для снаббінгу. У свердловині проведені роботи по заміні ліфта НКТ на газогерметичні хромовані труби, що дозволить продовжити безаварійну експлуатацію свердловини мінімум на 4 роки.

Роботи виконані з використанням новітньої снаббінгової установки RDE-340K 2019-го року випуску вантажопідйомністю 180 тонн. Серед переваг установки – можливість роботи на гирлі свердловин при статичному тиску понад 350 атм. Підрядними організаціями виступили ТОВ «Денімекс Ворковер Солюшіонс», ТОВ «Везерфорд Україна», ТОВ «Гео Уелл Сервісез».

Застосування технології снаббінга дозволило уникнути зниження дебіту свердловини, яке, як правило, відбувається в разі традиційного ремонту з глушінням свердловини, а також продовжити міжремонтний період. Ремонт було проведено за 13,5 діб. Початковий добовий дебіт після ремонту склав 200 тис. м3 газу і 6,7 тонн конденсату.

«Незважаючи на непростий час для галузі, УНБ продовжує інвестувати в сучасні технології, що забезпечують підвищення ефективності розробки родовища, збереження і нарощування темпів видобутку. Наша команда не зупиняється на досягнутому і розглядає можливість проведення ремонту з використанням снаббінгової установки і на інших свердловинах Сахалінського родовища найближчим часом»,

– зазначив технічний директор ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» Богдан Кукура.