11 жовтня 2017 року Компанія ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» і Компанія ПАТ «Укрпошта» підписали договір купівлі-продажу природного газу для опалення приміщень за результатами відкритого тендеру в системі «ProZorro». Таким чином компанія ПАТ «Укрпошта» закупила 3,3 млн м3 газу за ціною 8,549 тис. грн. з ПДВ за 1 тис м3.

Михайло Бакуненко, Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння»:

 «Нам вдалося запропонувати «Укрпошті» найбільш вигідні умови співпраці і стати переможцем в електронних торгах в системі «ProZorro». Поставки газу дозволять «Укрпошті» стабільно пройти осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Передача газу відбуватиметься в підземному сховищі ПрАТ «Укртрансгаз» від ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» до ПАТ «Укрпошта» відповідно до умов тендерної документації».

Нагадаємо, що ПАТ «Укрпошта» отримала ліцензію на поставку природного газу в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у вересні 2017 року. Закупівля газу проводилася через систему «ProZorro». У тендері брали участь ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння», ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ», ТОВ «ДТЕК Трейдинг» і ТОВ «Газова компанія «Енергоком».