7 липня розпочалася передача активів (корпоративних прав) ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» в управління ПАТ «Укрнафта». Станом на сьогодні завершено всі необхідні процедури. «Укрнафтобуріння» під управлінням державного менеджменту працює ефективно. Обсяги видобутку природного газу в межах спецдозволів підприємства на Сахалінському нафтогазоконденсатному родовищі стабільні. Компанія внесла всі необхідні платежі за користування надрами та в повному обсязі сплачує податки до державного бюджету.

Нагадаємо, що корпоративні права підприємства у квітні 2023 року були арештовані та перебували на балансі Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Кабінет Міністрів України Розпорядженням №454-р від 23 травня 2023 р. погодився з пропозицією АРМА та Міністерства оборони щодо передачі даних активів в управління ПАТ «Укрнафта». 29 червня 2023 року Антимонопольний комітет України дозволив передачу корпоративних прав ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» в управління державного ПАТ «Укрнафта». 7 липня 2023 року було підписано акти приймання-передачі прав та активів між АРМА та ПАТ «Укрнафта».

12 липня 2023 року була проведена зміна керівників ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» - виконуючим обов'язки Голови Правління призначено Олега Мальчика.