ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (УНБ) освоїло свердловину №48. При випробуванні горизонту В-22 отримано комерційний приплив газу і конденсату, початковий добовий дебіт природного газу склав 200 тис. м3, а конденсату – 20 т.

Свердловина пробурена за допомогою бурового верстата Уралмаш 4Е, оснащеного триплексною насосною групою і сучасною системою очищення, глибина свердловини склала 4850 м. Генеральним підрядником при спорудженні свердловини виступило ТОВ «Бурова компанія Укрбурсервіс». У процесі буріння і кріплення задіяна продукція і послуги ряду зарубіжних компаній: Voestalpine Tubulars GmbH & Co KG, Smith Bits, Weatherford, LGH Inc.

Вперше на родовищі розкриття продуктивного горизонту проходило на мінімальній щільності бурового розчину (1,12 г/см3), що забезпечило низьку репресію на колектор. Продуктивний горизонт був закріплений фільтром без цементування, що дозволило уникнути  негативного впливу на пласт-колектор.

«Ми продовжуємо реалізовувати бурову програму, передбачену на 2019 рік, і найближчим часом плануємо освоїти ще одну свердловину. Завдяки інтенсивній програмі буріння з використанням нових технологій і залученням професіоналів міжнародного рівня, ми очікуємо, що видобуток за результатами 2019 року перевищить показник минулого року як мінімум на 30%»,

– зазначив Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» Михайло Бакуненко.