29 листопада ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (УНБ) успішно освоїло свердловину №42. При випробуванні горизонту В-22 отримано комерційний приплив газу і конденсату, початковий добовий дебіт природного газу склав 158 тис. м3, а конденсату – 19,4 т.

Свердловина глибиною 4 868 м пробурена і обсаджена колоною протягом 132-х діб, що на 10 діб раніше проектних термінів. Буріння і кріплення свердловини виконано за допомогою сучасного бурового верстата NOV 2000 HP DC із верхнім приводом. Скорочення термінів вдалося досягти завдяки скоординованій роботі фахівців УНБ, бурового підрядника і сервісних компаній, а також застосування останніх досягнень у технології буріння.

Генеральним підрядником при спорудженні свердловини виступило ТОВ «Бурова компанія Укрбурсервіс». У процесі буріння і кріплення задіяна продукція і послуги ряду зарубіжних компаній: Voestalpine Tubulars GmbH & Co KG, Smith Bits, Weatherford Ukraine, LGH Inc, Exlalo Drilling Ukraine, New Tech Ukraine, Denimex Ukraine.

«Ми продовжуємо інвестувати у передові технології буріння, персонал та управлінські практики з метою збільшення видобутку вуглеводнів. І освоєння чергової нової свердловини – важливий крок у реалізації цієї стратегії. Висловлюю подяку всій нашій команді професіоналів, злагоджена робота якої не тільки приносить позитивні результати для компанії, але і служить значним внеском у розвиток енергетичної незалежності України»,

– зазначив Технічний директор ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння», Богдан Кукура.