Цьогоріч українці зустрічають Різдво в окопах та зі зброєю у руках, під звуки тривог та за кордоном, в окупації та вже на звільнених землях, де знову майорить наш прапор. 

Ми продовжуємо боротьбу за країну. За право мати власну мову, власні традиції та ідентичність. І ще більше бережемо спадок наших предків. Застеляємо рушниками стіл до вечері, готуємо кутю та різдвяний калач. Згадуємо тих, кого з нами вже немає та молимось, щоб ті, кого любимо, повернулись додому. 

Цьогоріч ми загадуємо одне бажання на всіх. І віримо, що у Різдвяну ніч трапляються дива. Що на українську землю прийде мир та злагода. 

Щасливого Різдва та смачної куті!


Також читайте

#
27.02.2024

Суд зобов'язав Держгеонадра розглянути заяву «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі

Київський окружний адміністративний суд зобов'язав Державну службу геології та надр розглянути заяву ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі.
27.02.2024
#
27.02.2024

«Це як дві валізи без ручок». Керівник Укрнафтобуріння про рішення Держгеонадр, приватних акціонерів і втрати від зупинки спецдозволу

Одна з найбільших в країні газовидобувних компаній Укрнафтобуріння вже майже три місяці не веде видобуток — їй анулювали спецдозвіл. NV Бізнес розпитав керівника УНБ Олега Мальчика про причини зупинки та перспективи відновлення видобутку.
27.02.2024