Новий 2024-й Україна знову зустрічає у стані війни. Війна, яка почалася задовго до нас, але в якій саме ми маємо поставити крапку. Щоб ніколи знову.

Ми зустрічаємо цей рік в окопах та у інших країнах, за святковим столом вдома та з думками про тих, кого вже немає.

Ми зустрічаємо його з вірою у Збройні Сили України та у наших людей. Ми зустрічаємо цей рік в єдності. Адже сьогодні, як ніколи, важливий внесок кожного з нас. Разом - ми сильніші. Разом - наші голоси гучніші, наша допомога - більша. 

З Новим 2024 роком! У святкову ніч обійміть рідних та загадайте бажання. Єдине бажання на всю країну, котре неодмінно збудеться!

Також читайте

#
27.02.2024

Суд зобов'язав Держгеонадра розглянути заяву «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі

Київський окружний адміністративний суд зобов'язав Державну службу геології та надр розглянути заяву ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі.
27.02.2024
#
27.02.2024

«Це як дві валізи без ручок». Керівник Укрнафтобуріння про рішення Держгеонадр, приватних акціонерів і втрати від зупинки спецдозволу

Одна з найбільших в країні газовидобувних компаній Укрнафтобуріння вже майже три місяці не веде видобуток — їй анулювали спецдозвіл. NV Бізнес розпитав керівника УНБ Олега Мальчика про причини зупинки та перспективи відновлення видобутку.
27.02.2024