Сьогодні Україна відзначає День Соборності. 

 

День, коли 105 років тому на Софіївській площі Києва було оголошено Акт злуки про об'єднання східних і західних українських земель у єдину державу. 

 

День, коли 34 роки тому мільйони українців стали у «Живий ланцюг» від Івано-Франківська до Києва. 

 

Відтоді й до тепер 22 січня - символ нашої єдиної та цілісної держави. 

 

Сьогодні ми об'єднані спільною метою та вірою. Від заходу до сходу, з півночі на південь. Там, де майорить синьо-жовтий прапор, та там, де його ховають від ворогів. Спротив українців вкотре доводить, що Україна - неподільна та незалежна.  

 

Наша сила - у єдності. 

За нами правда, а отже, неодмінно, Перемога! 

 

З Днем Соборності!

 

Також читайте

#
27.02.2024

Суд зобов'язав Держгеонадра розглянути заяву «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі

Київський окружний адміністративний суд зобов'язав Державну службу геології та надр розглянути заяву ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі.
27.02.2024
#
27.02.2024

«Це як дві валізи без ручок». Керівник Укрнафтобуріння про рішення Держгеонадр, приватних акціонерів і втрати від зупинки спецдозволу

Одна з найбільших в країні газовидобувних компаній Укрнафтобуріння вже майже три місяці не веде видобуток — їй анулювали спецдозвіл. NV Бізнес розпитав керівника УНБ Олега Мальчика про причини зупинки та перспективи відновлення видобутку.
27.02.2024