Антидержавне та антисоціальне рішення суду за позовом Держгеонадра поставило жителів села Китченківка у Харківській області на межу виживання. Однак, спеціалісти компанії знайшли технічну можливість подати газ жителям. 

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» з власних комунікацій відновило подачу газу в мережі, з яких здійснюється газопостачання для населення.

До 1 грудня 2023 року село отримувало природний газ безпосередньо з видобувних потужностей компанії. Але на виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду, згідно ініціативи Держгеонадра, був анульований спеціальний дозвіл на користування надрами. 

Відповідно до постанови суду компанія змушена була зупинити видобуток на Сахалінському нафтогазоконденсатному родовищі і, як наслідок, припинилося постачання газу мешканцям Китченківки. 

«Укрнафтобуріння» відновило можливість подачі газу за рахунок газу, який був видобутий під час терміну дії ліцензії та знаходився у власних комунікаціях. 

Тиск цього газу в технологічних лініях дозволить протягом певного часу забезпечити газом жителів села Китченківка. 

Одночасно з тим, компанія подає касаційну скаргу до Верховного суду. В компанії сподіваються на перемогу законних дій, здорового глузду та усвідомлення ситуації з боку державних органів влади, посадовців та правоохоронців.

Примітка: 

У селі Китченківка Богодухівського району Харківської області проживає близько 500 мешканців.


Також читайте

#
27.02.2024

Суд зобов'язав Держгеонадра розглянути заяву «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі

Київський окружний адміністративний суд зобов'язав Державну службу геології та надр розглянути заяву ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі.
27.02.2024
#
27.02.2024

«Це як дві валізи без ручок». Керівник Укрнафтобуріння про рішення Держгеонадр, приватних акціонерів і втрати від зупинки спецдозволу

Одна з найбільших в країні газовидобувних компаній Укрнафтобуріння вже майже три місяці не веде видобуток — їй анулювали спецдозвіл. NV Бізнес розпитав керівника УНБ Олега Мальчика про причини зупинки та перспективи відновлення видобутку.
27.02.2024