Антидержавне та антисоціальне рішення суду за позовом Держгеонадра поставило жителів села Китченківка у Харківській області на межу виживання. Однак, спеціалісти компанії знайшли технічну можливість подати газ жителям. 

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» з власних комунікацій відновило подачу газу в мережі, з яких здійснюється газопостачання для населення.

До 1 грудня 2023 року село отримувало природний газ безпосередньо з видобувних потужностей компанії. Але на виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду, згідно ініціативи Держгеонадра, був анульований спеціальний дозвіл на користування надрами. 

Відповідно до постанови суду компанія змушена була зупинити видобуток на Сахалінському нафтогазоконденсатному родовищі і, як наслідок, припинилося постачання газу мешканцям Китченківки. 

«Укрнафтобуріння» відновило можливість подачі газу за рахунок газу, який був видобутий під час терміну дії ліцензії та знаходився у власних комунікаціях. 

Тиск цього газу в технологічних лініях дозволить протягом певного часу забезпечити газом жителів села Китченківка. 

Одночасно з тим, компанія подає касаційну скаргу до Верховного суду. В компанії сподіваються на перемогу законних дій, здорового глузду та усвідомлення ситуації з боку державних органів влади, посадовців та правоохоронців.

Примітка: 

У селі Китченківка Богодухівського району Харківської області проживає близько 500 мешканців.