Михайло Бакуненко, Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння», визнаний одним із кращих CEO України за версією журналу Forbes Україна. Редакція видання обрала 25 найкращих керівників України, які змогли успішно провести компанії через складності 2020 року.

Ключові умови для участі в рейтингу:

 • СЕО очолює компанію не менше трьох років;
 • має високий рівень самостійності в прийнятті управлінських рішень;
 • не володіє часткою в компанії більш 25%;
 • виручка компанії за рік становить не менше 5 млрд грн.

Оцінка рейтингу за 100-бальною шкалою була заснована на таких критеріях, як динаміка зростання виручки, чиста рентабельність, а також професіоналізм і лідерські якості.

Михайло Бакуненко керує УНБ протягом 5 років. Під його керівництвом компанія вийшла на абсолютно новий рівень і продемонструвала колосальне зростання.

 • За цей час компанія наростила видобуток газу в три рази, пробурила 13 нових свердловин, ввела в експлуатацію сучасну пропанову холодильну установку. За результатами 2020 року об`єм видобутку УНБ складе близько 720 млн м3, в цілому по Сахалінському родовищу – приблизно 840 млн м3.
 • Для підвищення ефективності буріння УНБ співпрацює з кращими міжнародними компаніями-постачальниками обладнання.
  Раціональні інвестиції в буріння, капітальні ремонти свердловин і інфраструктуру родовищ дозволили УНБ, починаючи з 2016 року, щорічно нарощувати обсяги видобутку і в повному обсязі виконувати фінансові зобов'язання перед державою, місцевими громадами та партнерами.
 • Компанія увійшла в ТОП-3 приватних газодобувних компаній України.
  У 2019 році компанія також увійшла в ТОП-20 найбільших компаній України за сумою сплачених податків.
 • Незважаючи на всі виклики 2020 року і вимушене скорочення інвестицій, компанія змогла утримати виробничі показники на попередньому рівні, концентруючись на підтримці й інтенсифікації видобутку існуючих свердловин.
  Крім того, у 2020 році компанія істотно посилила геологічну і технічну команду і залучила до неї професіоналів міжнародного рівня.

«Для УНБ і для мене особисто дуже цінно, що наша робота була високо оцінена. Нам дійсно вдалося зібрати кращу команду фахівців нафтогазової сфери, ми застосовуємо найефективніші методики буріння і отримуємо відмінні виробничі результати. Цьогоріч у зв'язку з пандемією нашій компанії довелося зіткнутися з безпрецедентними викликами. Інвестиційна привабливість усієї галузі виявилася під загрозою. Збереження позиції лідера приватного видобутку вуглеводнів коштує УНБ величезних зусиль. Тому визнання рейтингу – це заслуга всієї команди»,

– прокоментував Михайло Бакуненко, Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння».