Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), подало касаційну скаргу на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду. Таким чином, Агентство підтримало позицію ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» у справі про скасування спеціального дозволу на користування надрами Nº6349 від 10 липня 2019 року, яке стало причиною переривання функціонування діяльності компанії.

Скасування дозволу призведе до зменшення надходжень до Державного бюджету України від управління активами, переданих в управління Агентству, запевняють в АРМА. До того ж є ризик виникнення надзвичайних ситуацій або збоїв у постачанні природного газу.

Раніше ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» самостійно звернулося до Верховного суду з метою збереження видобутку природного газу на Сахалінському родовищі та уникнення кризових ситуацій під час осінньо-зимового періоду.

Дякуємо керівництву та фахівцям АРМА за консолідовану позицію при захисті державних інтересів. Сподіваємося на верховенство права, здорового глузду та державницьку позицію.


Також читайте

#
27.02.2024

Суд зобов'язав Держгеонадра розглянути заяву «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі

Київський окружний адміністративний суд зобов'язав Державну службу геології та надр розглянути заяву ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» про видачу спецдозволу на видобування газу на Сахалінському родовищі.
27.02.2024
#
27.02.2024

«Це як дві валізи без ручок». Керівник Укрнафтобуріння про рішення Держгеонадр, приватних акціонерів і втрати від зупинки спецдозволу

Одна з найбільших в країні газовидобувних компаній Укрнафтобуріння вже майже три місяці не веде видобуток — їй анулювали спецдозвіл. NV Бізнес розпитав керівника УНБ Олега Мальчика про причини зупинки та перспективи відновлення видобутку.
27.02.2024