Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), подало касаційну скаргу на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду. Таким чином, Агентство підтримало позицію ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» у справі про скасування спеціального дозволу на користування надрами Nº6349 від 10 липня 2019 року, яке стало причиною переривання функціонування діяльності компанії.

Скасування дозволу призведе до зменшення надходжень до Державного бюджету України від управління активами, переданих в управління Агентству, запевняють в АРМА. До того ж є ризик виникнення надзвичайних ситуацій або збоїв у постачанні природного газу.

Раніше ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» самостійно звернулося до Верховного суду з метою збереження видобутку природного газу на Сахалінському родовищі та уникнення кризових ситуацій під час осінньо-зимового періоду.

Дякуємо керівництву та фахівцям АРМА за консолідовану позицію при захисті державних інтересів. Сподіваємося на верховенство права, здорового глузду та державницьку позицію.