Менеджмент

Михайло Бакуненко

Михайло

Бакуненко

голова правління

Михайло очолив УНБ у вересні 2015 року. Він здійснює оперативне керівництво всіма бізнес-процесами Компанії, стратегічне лідерство, а також взаємодію з усіма зовнішніми стейкхолдерами Компанії.

До приходу в УНБ Михайло з квітня 2011 року обіймав посаду заступника голови правління, директора з розвитку та стратегії ПАТ «Укрнафта». У ПАТ «Укрнафта» він відповідав за роботу департаменту економіки та планування, департаменту контрольно-ревізійної роботи, управління інформаційних технологій, відділу з координації роботи спільної діяльності та афілійованих компаній.

До переходу в ПАТ «Укрнафта» Михайло 8 років працював в інвестиційно-банківському бізнесі, зокрема в компаніях Goldman Sachs (Нью-Йорк) і Renaissance Capital (Москва, Київ).

Михайло отримав ступінь бакалавра в Ліхайському університеті (Бетлехем, США) і магістра Колумбійського університету (Нью-Йорк, США).

Марк Кацнельсон

Марк

Кацнельсон

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ, КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Марк очолює комерційний блок УНБ з вересня 2015 року. Він відповідає за оперативне керівництво реалізацією вуглеводнів і взаємодію з ключовими підрядниками Компанії.

В активі Марка більше ніж 40 років професійного досвіду: керівництво метало- та деревообробними підприємствами, підприємствами хімічної та легкої промисловості в Україні та за кордоном.

Марк закінчив Харківський політехнічний інститут, спеціальність — інженер-економіст.

Володимир Новіков

Володимир

Новіков

КЕРІВНИК ДЕПАРТАМЕНТУ ГЕОЛОГІЇ

Володимир приєднався до УНБ в якості головного геолога в квітні 2016 року. Він відповідає за масштабне проведення геологорозвідувальних робіт з метою якнайшвидшого і раціонального освоєння запасів, використовуючи при цьому загальноприйняті міжнародні стандарти і практики.

Трудову кар'єру, яка налічує 18 років, Володимир почав в науково-дослідному інституті природних газів ПАТ «Укргазвидобування», в якості головного геолога працював в компаніях ТОВ «Укрнафтогазрозвідка» і ТОВ «Куб- Газ».

Володимир закінчив геолого-географічний факультет Харківського державного університету за спеціальністю Гідрогеологія.

Віталій Дороган

Віталій

Дороган

КЕРІВНИК ФІНАНСОВОГО ДЕПАРТАМЕНТУ

Віталій прийшов в УНБ в 2010 році на посаду заступника фінансового директора. Він керує фінансовим департаментом Компанії. У відповідальності Віталія управління фінансовими потоками, фінансове планування і звітність. Він також координує спільні проекти в сфері видобутку нафти і газу

Віталій має 14-річний досвід роботи в нафтогазовій сфері. Свою трудову діяльність він починав у 2002 році в ПАТ «Укрнафта».

Віталій закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю Міжнародні економічні відносини.

Контакти

  • 01010
  • Україна, Київ, вул. Московська 32/2
  • info@unb.ua
  • Телефон: +38 044 225-77-75, +38 044 538-07-77
  • Факс: +38 044 225-53-35

Зворотний зв'язок

Якщо у вас є будь-які питання, будемо раді відповісти

Обратная связь